0904 403 222 info@abertal.sk
Ing. Pavol Polaček

Ing. Pavol Polaček

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

Predaj domova a výber toho nového je veľmi dôležitým a často krát náročným momentom v našom živote. Preto verím, že rovnako, ako má každý človek svojho
lekára či bankára, mal by mať aj svojho osobného realitného makléra. Mojou úlohou je čo najviac vás počas tohto obdobia odbremeniť, aby toto obdobie nebolo pre vás obdobím starostí, ale radosti. Mojim cieľom je stať sa TRVANÝM SPRIEVODCOM VAŠIM REALITNÝM ŽIVOTOM.

U nás, v Abertal realitnej spoločnosti chceme ovplyvniť slovenský realitný trh tým, že doň vnesieme rodinné hodnoty, ktorými sa u nás riadime. Ceníme si: Otvorenosť. Pochopenie. Zodpovednosť. Myslíme si, že kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti, je dôležitý moment v živote klienta a dávame si záležať na tom, aby zostal preňho príjemným zážitkom.

22 listings assigned - View all listings

Mgr. Hana Tvrdoňová

Mgr. Hana Tvrdoňová

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Uvedomujem si, že kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností je veľká vec v živote každého z nás a nikto pri tom nechce urobiť chybu. Sama som si tým zopár krát prešla a aj to ma priviedlo k tejto práci. Vlastné skúsenosti, obchodnícky duch a komunikatívna povaha patria k mojím silným stránkam.

Plánujete si zabezpečiť nové bývanie a svoje staré predať, alebo prenajať a nemáte dostatok času hľadať, riešiť a zisťovať všetko potrebné? Alebo sa len potrebujete poradiť? Rada Vám s tým pomôžem. Naša spoločnosť Abertal reality Vás bude sprevádzať od prvého kroku až po ten posledný, pretože našim cieľom je byť "Trvalým sprievodcom Vášho realitného života". Volajte hneď!

1 listings assigned - View all listings

Mgr. Erika Lizancová

Mgr. Erika Lizancová

hovorím po slovenskymluvim česky

Kúpa alebo predaj nehnuteľností je často najväčšou transakciou, ktorú ľudia počas svojho života urobia. Moja dlhoročná prax v bankovom sektore mi dáva predpoklady úspešne riešiť takéto obchodné prípady. Mojím cieľom je profesionálne zastupovať a sprevádzať klienta celým procesom realizácie predaja nehnuteľností, s garanciou poskytovaných služieb. Navyše, mám rada prácu s ľuďmi.

Predávajúci, ale aj kupujúci často potrebujú psychickú a optimistickú podporu. Som komunikatívna, ale rovnako som aj dobrou poslucháčkou. Ak teda potrebujete pomoc pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti, som tu pre Vás.

12 listings assigned - View all listings

Ing. Gabriela  Polačeková

Ing. Gabriela Polačeková

Po dlhoročnej aktívnej účasti v praxi vo sfére finančníctva, obchodu a investícii vo mne dozrela myšlienka uplatniť tieto široké a cenné skúsenosti v oblasti realít na Slovensku. Mojou úlohou v ABERTAL REALITY je vedieť klientom poradiť a sprostredkovať hypotekárne aj iné formy úverov zabezpečených i nezabezpečených nehnuteľnosťou.
Pridanou hodnotou sprostredkovania úveru prostredníctvom našej spoločnosti je najmä dokonalá znalosť trhu a osobný, zodpovedný prístup. Pri spolupráci s klientom si zakladáme na transparentnosti podávaných informácií.

U nás, v Abertal realitnej spoločnosti chceme ovplyvniť slovenský realitný trh tým, že doň vnesieme rodinné hodnoty, ktorými sa u nás riadime. Ceníme si: Otvorenosť. Pochopenie. Zodpovednosť. Myslíme si, že kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti, je dôležitý moment v živote klienta a dávame si záležať na tom, aby zostal preňho príjemným zážitkom.

0 listings assigned - View all listings

Consent to the processing of personal data

The person concerned in conformity with the relevant obligations of the Act No. 18/2018 Z.z. on the protection of personal data as amended (hereinafter „ZoOOÚ“) ensures that the personal data filled in the contact form are accurate and up-to-date. The person concerned hereby authorises the Provider with his own free, explicit and unconditional consent to process his/her personal data to the extent of name, surname, phone number, e-mail address as means to contact the person concerned as a candidate for cooperation, in the „clients“ information system of the provider within the period of 180 days since the authorisation. The person concerned has the right to withdraw his/her consent with personal data processing in the same manner as the consent was given. Consent withdrawal has no impact on the the lawful processing of personal data based on the consent given before its withdrawal. The rights of the person concerned are set in particular by §§ 19 – 30 ZoOOÚ. The rights and obligations of the broker as a provider are in particular set by §§ 31 – 46 ZoOOÚ. The person concerned confirms that the broker has fulfilled its reporting obligations in accordance with ZoOOÚ. The person concerned takes note that his personal data is processed in accordance with ZoOOÚ due to appropriate technological, organizational and personal regulations in particular concerning applicable technological specifications, confidentiality and importance of personal data as well as the possible risks liable to distort safety or functionality of the information systems. The provider is obliged to process and handle personal data of the person concerned in accordance with the legislation in force.